Компанія з Львівщини завойовує ринки добрив (відео)

Сучасний Агросектор є дуже конкурентним середовищем. Компанії борються не тільки за кращу продуктивність, але й екологічність своєї продукції. Для того, щоб утриматись на цьому ринку потрібно застосовувавти сучасні технології. Спеціально для українських фермерів –  компанія з Львівщини “ТЕТРА-АГРО” розробила унікальні добрива. Їхній склад  можна підібрати відповідно до типу грунтів на яких працює господарство, повідомляє “Інвестор”.

Ринок українських добрив має значну кількість імпортної продукції, оскільки для виробництва в країні не має всіх складових компонентів. Проте все ж в нас присутні компанії які завдяки науковим дослідженням створюють унікальні добрива. 

«Інвестування по-рівненськи»: прийняття резолюцій замість конкретних кроків

Країна українських грошей: українці найчастіше зберігають кошти в Іспанії

Підприємство “ТЕТРА-АГРО” має більш ніж шестирічний досвід в сфері виробництва добрив. В своїй діяльності вони опираються на наукові дослідження провідної установи –  Інституту Гірничо-хімічної промисловості. Саме, ця компанія звернула увагу на проблему кислих грунтів в Україні й створила своє добриво, що ідельно підходить для цього типу. 

Науковці з інституту звернули увагу на те, що рослини, які ростуть в кислих грунтах не засвоюють традиційні типи добрив і потребують спеціальних. Саме цю нішу  зайняло підприємство “ТЕТРА-АГРО”. Тут почали виробляти унікальні добрива, при чому при активній співпраці із фермерами та науковцями.

Прощай Газпром: Польща відмовляється від російського газу

ПриватБанк створює нові послуги для українських заробітчан

 У виготовленні своїх добрив компанія використовує як імпортні, так і вітчизняні компоненти. Все це робиться з метою отримати добриво, котре даватиме максимальну кількість поживних речовин для рослин і буде добре засвоюватись.

“ТЕТРА-АГРО” скурпульозно підходить до процесу виробництва. Уся продукція перш ніж потрапити до фермерів проходить тестування. Щоб отримати максимально компетентні висновки – компанія залучає науковців з Львівського Національного аграрного університету.

Кандидат сільськогосподарських наук Руслана Панасюк разом із своїми студентами ще минулого року розпочала дослідження того як впливають добрива на сою, а цього року до тестування дролучили ріпак та озиму пшеницю. Відповідно до висновків науковців використання добрива значно збільшує продуктивність рослин.

Продукція компанії відзначена національними нагородами, а також є сертифікованою згідно усіх вимог. У планах є отримання міжнародних сертифікатів та вихід на закордонні ринки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *