Країна українських грошей: українці найчастіше зберігають кошти в Іспанії

Багато українців недовіряють українським банкам. Тому часто і прості громадяни, і підприємці воліють тримати свої кошти закордоном. Цьогоріч найбільше відкривали рахунків в іспанських банках, повідомляє “Інвестор”.

Цьогоріч Національний банк України спростив умови для того, щоб розміщувати на зарубіжних рахунках іноземну валюту з джерелом походження за межами України. Відтепер для цього непотрібно  індивідуальних ліцензій НБУ.

Прощай Газпром: Польща відмовляється від російського газу

Відповідно це покликало за собою збільшення кількості відкритих рахунків українцями в іноземних банках. За попередньою інформацією кожен п’ятий планує відкрити рахунки в іспанських банках, за ними в цьому рейтингу – банки Німеччини, США, Литви, Кіпру та Швейцарії.

Як зазначають у прес-служюі ПриватБаку:

“Майже половина (48%) індивідуальних ліцензій на вивезення валюти українці отримують для розміщення на закордонному особистому рахунку, ще 41% ліцензій беруться для купівлі цінних паперів провідних світових компаній, 5% – для купівлі закордонної нерухомості, 4% – на оплату страхування за кордоном”.

Лідером же серед країн в компанії яких прагнуть інвестувати українці на цей ріє – Великобританія. Також популярні інвестиції до таких країн, як Мальта, США та Кіпр.

ПриватБанк створює нові послуги для українських заробітчан

Ще однією формою фінансових операцій за кордон є купівля нерухомості. В цьому питанні українці віддають перевагу також Іспанії. На другій та третій сходинці за популярністю серед українців стали Грузія та Болгарія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *