Порошенко затвердив санкції проти чотирьох банків з російським капіталом

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2018 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, повідомляє “Інвестор”.

Санкції застосовуються до юридичних осіб терміном на один рік. Обмеження будуть у вигляді запобігання виведенню капіталів за межі України на користь пов’язаних з банками осіб. Застосовуватись будуть до Публічного акціонерного товариства “Сбербанк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ Банк” та ПАТ “БМ Банк”.

Реалізацію та моніторинг проведення санкцій мають забезпечувати Кабінет Міністрів України разом із Нацбанком України. Міністерство закордонних справ України має поінформувати відповідні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій. Також, поклопотатися перед ними про застосування аналогічних обмежувальних заходів.

Нагадаємо, що санкції вже діяли проти цих банків від 23 березня 2017 року. Важливим фактом є той, що застосовується обмеження на виведення капіталу до материнських структур, але ніяк не впливають на внутрішню діяльність банків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *