Автомобільний сканадал: в Японії заарештували керівника Nissan за фінансові махінації

Весь цей рік ознаменований сканадлами на автомобільному ринку, і якщо німецькі концерни та їхніх керівників оштрафували за махінації, то зовсім інша доля спіткала їхнього японського колегу. Японська поліція арештувала керівника компанії Nissan через його фінансові “схеми”, повідомляє “Інвестор”.

Однією із спільних рис усіх розвинених країн є їхня нульова толерантність до корупції. Не важливо чи це державний чиновник, чи високопосадовець у приватній компанії за протиправні дії їх очікуватиме покарання.

Санкції: як міжнародні обмеження впливають на російську економіку

Саме така ситуація склалася із  Карлосом Гоном головою правління втомобільного концерну Nissan. Його заарештували через  порушення фінансового законодавства. Як зазначають в компанії вони самі отримали інформацію про його зловживання і в зв’язку з цим провели службове розслідування.

Їздите на старій машині — платіть: парламентарі хочуть ввести податок на авто старші п’яти років

Власне розслідування компанії проти її голови тривало кілька місяців, за які отримали докази протиправних дій. З’ясувалось, що Гон “протягом багатьох років” фальсифікував інформацію про розмір своїх доходів для того, щоб ухилятися від сплати податків. Також концерн закидає Гону й інші зловживання, зокрема, використання капіталу фірми для приватних потреб.

Питаєте де дороги? — в атодорах виявили порушень на сотні мільйонів гривень

Усі матеріали котрі отримали в компанії Nissan під час внутрішнього розслідування передали до правохоронних органів. Після допиту  правоохоронці й затримали Гона, а в самій компанії провели обшуки. Рада правління компанії заявляє, що вже зараз звільнятиме Гона з посади.

Повністю енергонезалежне місто почало функціонувати в США

Зазначимо, що Карлос Гон є чільною фігурою в автомобільному ринку. Зокрема він 16 років був президентом компанії Nissan. З 2005 року він також є головою правління французького автовиробника Renault та очолює Альянс “Renault-Nissan-Mitsubishi”.

Фінансові ринки миттєво відреагували на таке затримання. Акції усіх компаній до діяльності яких був причетний Карлос Гон упали, подекуди до 12 пунктів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *