Питаєте де дороги? – в атодорах виявили порушень на сотні мільйонів гривень

Напевне однією із мрій всіх українців є хороші дороги, от тільки чомусь навіть збільшене фінансування ніяк не вирішує проблему. Виною у цьому, є сама система відповідно до якої є маса корупційних складових. Цьогорічна перевірка обласних автодорів показала порушень на 190 мільйонів гривень, повідомляє “Інвестор”.

Ремонт доріг в Україні нагадує бездонне дно – скільки коштів би не спрямували з бюджету їх всеодно буде мало. В той сами час навіть ремонти, які проводять не відповідають нормам якості. Головна причина цього полягає у тому, що держані компанії на місцях неналежним чином використовують кошти, або ж нахабно їх розкрадають.

Повністю енергонезалежне місто почало функціонувати в США

Креативна громада: на Дніпропетровщині селяни інвестують в Bitcoin та отримують дивіденди

Відповідно до аудиторських  перевірок виконання бюджетних програм “Укравтодором” у 2015-2017 роках Державна аудиторська служба виявила порушень на 190 мільйонів гривень. При цьому левову частку з цієї суми, а саме 130 млн. складають порушення пов’язані із виконанням ремонтно-будівельних робіт.

Неефективність держкомпаній, та їхню корумпованість підтверджують дані Держаудитслужби відповідно до яких жодна область не обійшлась без розтрат. Випадки неефективного та нераціонального використання коштів, а також неналежного виконання ремонтно-будівельних робіт, а також, завищення вартості виконаних робіт виявили майже у кожній області.

Любите веганську їжу? — в Львові є кафе, що входить до рейтингу найкращих світових закладів

Міжнародна компанія відкриває в Україні виробництво чіпсів

Проте, на основі цієї інформації можна виділити чемпіонів із порушень. Такими виявились – служби автомобільних доріг в Миколаївській, Волинській, Закарпатській, Луганській, Полтавській та Львівській областях.

Як зазначають державні аудитори головною проблемою через яку допущені ці всі порушення є система контролю якості в обласних САД.  Згідно із якою досить часто служби які мають відношення до автодорів займаються їхніми перевірками. Для того, щоб виправити ситуацію, потрібно змінювати саму систему, та засоби контролю. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *