Повністю енергонезалежне місто почало функціонувати в США

Місто Бебкок Ранч стало прикладом того, що можна обійтись без класичних видів енергії. Більш ніж двадцять тисяч будинків та всі комунікації тут отримують енергію сонця, повідомляє “Інвестор”.

 Місто, що розташоване у штаті Флорида є уособлення футуристичних ідей. Перші поселенці заїхали сюди в січні цього року. Новоутворене місто невідрізняться від інших маленьких містечок за винятком однієї особливості його жителі є повністю автономними від зовнішніх джерел енергії.

Креативна громада: на Дніпропетровщині селяни інвестують в Bitcoin та отримують дивіденди

Любите веганську їжу? — в Львові є кафе, що входить до рейтингу найкращих світових закладів

Це перше в усьому світі місто яке усі свої потреби забезпечує енергнією сонця. Землі на якій розташоване місто належать для Сіда Кітсона який є автором створення автономного міста.

Для того, щоб виробляти енергію тут встановлено 40 тисяч сонячних панелей, які виробляють 75 мегават чистої енергії для міста. Жителі платять за електрику за стандартною ставкою звичайної ціни. Крім того кожен житель має також сонячні панелі на даху будинку. 

Результат пошуку зображень за запитом "Бебкок Ранчо"
Поле сонячних панелей, що виробляють електрику для міста

Міжнародна компанія відкриває в Україні виробництво чіпсів

Стимулювання бізнесу «по-українськи»: уряд готує чергові штрафи та обмеження

Тренд із використанням відновлювальної енергетики стає все більш масовим. За попередніми оцінками До 2050 року альтернативна енергетика досягне половини світового ринку. В Україні вдвічі зросла кількість господарств, які перейшли на сонячну енергію. Найбільше приватних СЕС встановили в Київській, Дніпропетровській та Тернопільській областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *