Любите веганську їжу? – в Львові є кафе, що входить до рейтингу найкращих світових закладів

Вегетеріанство зараз стає модним віянням, органічна їжа рослинного походження стає все більш популярною у світі. Внаслідок цього зростає попит і на спеціалізовані веганські заклади харчування. Україна не відстає від світових тенденцій, крім того у Львові працює кафе, що входить до списку найкращих в усьому світі в цьому кластері, повідомляє “Інвестор”.

Ні для кого вже не є секретом, що зараз Львів це не лише туристичне місто, але й місто з часто цікавими та тематичними кафе та ресторанами, що породили цілий напрямок гастро-туризму. Однак, нещодавно в Львові розпочав роботу унікальний заклад – веганське кафе  Dogs Like Ducks.

Міжнародна компанія відкриває в Україні виробництво чіпсів

Стимулювання бізнесу «по-українськи»: уряд готує чергові штрафи та обмеження

Спочатку його творці займалися стріт-фудом, саме для цього вони створили веганський хот-дог. Проте із зростанням популярності вони заснували повноцінний заклад, де окрім того можна посмакувати десертами та випити кави з рослинним молоком. 

Результат пошуку зображень за запитом "Андріана Федевич і Борис Єргієв"
Засновники веганського кафе Dogs Like Ducks Андріана Федевич і Борис Єргієв

Львівське веганське кафе за досить короткий час набуло популярності та значного розголосу і вже зараз воно є єдиним закладам такого типу з України, що увійшло до рейтингу Best Vegan Restaurants Worldwide найкращих веганських закладів у світі за версією авторитетного спеціалізованого порталу HappyCow.

Незвичний бізнес: в Україні американська компанія буде виробляти продукти з вмістом канабісу

Результат пошуку зображень за запитом "Dogs Like Ducks"
Веганський хот-дог. “Фішка” львівського кафе

Сервіс HappyCow об’єднує мільйони користувачів з усього світу. Саме на основі вдгуків людей і складається рейтинг веганських закладів. Співзасновник веганського кафе Dogs Like Ducks Борис Єргієв ділиться своїми враж5еннями від такого успіху:

Як держава підтримує мільярдерів: цьогоріч холдинг МХП отримав рекордні компенсації

“Для нас опинитися в рейтингу найавторитетнішого веганського сайту у світі дуже почесно і важливо. Я й сам користуюся HappyCow, коли шукаю веганські заклади під час подорожей у різних країнах. Тож тепер про нас більше знатимуть гості з-за кордону”.

Загалом рейтинг найкращих веганських закладів з усього складається з 81 закладу. Трійку лідерів займають ресторани з Шотландії, Іспанії та Німеччини. Львівське кафе  Dogs Like Ducks займає 52-гу позицію і стало єдиним закладом від України.

Список рейтингу з українським кафе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *