Стало відомо, коли “ковідну тисячу” отримають українці, які не мають застосунку Дія та банківських карток

У держбюджеті на 2022 рік на програму “єПідтримка” передбачено 3 млрд грн.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Вакциновані від коронавірусу українці, які не мають застосунку “Дія”, цифрових застосунків банків чи банківських карток, зможуть отримати 1 тисячу гривень в рамках програми “єПідтримка” від другого кварталу або від другого півріччя 2022 року.

Про це під час брифінгу 20 грудня заявив заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма.

Коментар: “Ми зробили ставку на цифровий канал отримання цих коштів як найбільш ефективний і найбільш швидкий. Для тих людей, які не будуть в змозі отримати кошти цифровим способом або через відсутність застосунку “Дія”, або через відсутність цифрового банкінгу, або через відсутність пластикових карток, буде в другому кварталі або в другому півріччі (2022 року) запропонований механізм отримання цих коштів”, – повідомив Шурма.

Нагадаємо, 19 грудня в Україні стартувала державна програма “єПідтримка” – повністю вакциновані проти коронавірусу громадяни почали отримувати 1000 грн. Витратити ці кошти можна на спортзал, книги, концерти, театри та кінотеатри. А людям від шістдесяти років – ще і на ліки.

Так, подати заявку можна у застосунку “Дія” за допомогою кількох кліків. Скористатися програмою можуть громадяни України старше 18 років за наявності “зеленого” сертифікату у застосунку “Дія”.

Читайте також: Україна збільшила експорт зерна з початку сезону майже на чверть

Джерело