Синоптики розповіли, якою буде погода на вихідних

Найближчими вихідними, 5 та 6 грудня, денна температура повітря в Україні буде на рівні -2°…+9°.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Всі вихідні очікується суха прохолодна погода, без опадів. У неділю похолодає на кілька градусів, вночі очікуються справжні зимові морози-до -10°, при цьому вдень буде ясна безхмарна погода.

Згідно з прогнозом, у Києві в суботу мінлива хмарність, температура повітря вночі -7°, вдень +1°. У неділю киян порадує сонце, температура: -9°…-1°.

У Львові в суботу вночі +2°, вдень +8°, мінлива хмарність. У неділю – похолодає, вночі -2°, вдень +5°.

У Луцьку в суботу вночі +2°, вдень +9°, мінлива хмарність. У неділю температура опуститься до -3°…+ 4°, хмарно з проясненнями.

У Вінниці в суботу буде хмарно, температура повітря -4°…+2°. У неділю – сонячно, температура вночі опуститься до -8°, вдень +2°.

У суботу в Одесі очікується хмарна погода, температура вночі -4°, вдень +1°. У неділю вдень трохи потеплішає – до + 4°, очікується сонячна погода.

У Харкові в суботу хмарно з проясненнями, температура вночі -9°, вдень 0°. У неділю сонячно, -10°…-2°.

У Дніпрі в суботу очікується малохмарна погода, температура вночі -6°, вдень +3°. У неділю – похолодає, вдень температура опуститься до 0°, а вночі – до -7°.

У Сімферополі буде мінлива хмарність, -2°…+7°. У неділю -4°…+ 2°, хмарно з проясненнями.

Жителям Маріуполя в суботу обіцяють практично безхмарну погоду, температура вночі -8°, вдень +1°. У неділю вночі очікується -9°, вдень -1°, ясно і безхмарно.

У Краматорську в суботу практично безхмарно, температура вночі -9°, вдень +1°. У неділю буде сонячно, температура трохи опуститься до -3°.

У Сєвєродонецьку завтра ясна погода, температура вночі -10°, вдень -1°. У неділю -11°…-3°, так само сонячно.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: У Верховній Раді може з’явитися нова коаліція: ймовірні учасники

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: