Креативна громада: на Дніпропетровщині селяни інвестують в Bitcoin та отримують дивіденди

Жителі невеликого села Єлизаветівка на Дніпропетровщині демонструють унікальний досвід інвестування позабюджетних коштів. Селяни вклали кошти в криптовалюту і вже почали отримувати дивіденди від фінансових операцій, повідомляє “Інвестор”.

Українські селяни демонструють, що село може бути сучасним та креативним. Так нещодавно сільський голова  Єлизаветівської сільської ради на Дніпропетровщині видав членам територіальної громади, що мають право голосу, по 100 гривень бонусів від експерименту з криптовалютою Bitcoin (Біткоїн). Ці, хоч і не великі, дивіденди результат інвестицій позабюджетних коштів в криптовалюту.

Любите веганську їжу? — в Львові є кафе, що входить до рейтингу найкращих світових закладів

Міжнародна компанія відкриває в Україні виробництво чіпсів

Сільський голова Максим Голосний зазначає:

“Криптовалютному експерименту, започаткованому мною та нашою сільрадою, немає ще й року, але є добра тенденція та перший результат. За перший день свої бонуси отримали 160 членів тергромади”.

 

Результат пошуку зображень за запитом "Максим Голосний"
Сільський голова Максим Голосний

Свій прибуток від інвестицій можуть отримати лише ті члени тергромади, які проживали, мали право голосу та були прописані в селі Єлизаветівка станом на 1 січня 2015 року. Сільський голова планує надалі такі бонуси видавати щопонеділка.

Максим Голосний відзначає, що ці кошти – це соціальні дивіденди, які були згенеровані під час криптовалютного експерименту без залучення бюджетних коштів. Голова громади зауважує, що це звісно невелика сума, проте це реальний результат експерименту і реальні гроші за які люди можуть щось собі купити.

Стимулювання бізнесу «по-українськи»: уряд готує чергові штрафи та обмеження

Як держава підтримує мільярдерів: цьогоріч холдинг МХП отримав рекордні компенсації

Ця сільська громада є унікальною в Україні оскільки минулого року розпочали експеримент – інвестувати позабюджетні кошти громади в криптовалюту. Спеціально для цього сесія сільради дозволила свому креативному голові одноосібно здійснювати операції з криптовалютою в інтересах територіальної громади без залучення бюджетних коштів.

Креативні єлизавет вже можуть поділитись досвідом з іншими в які саме валюти потрібно інвестувати. Їхній експеримент має тривати до 2023 рокуі гроші вкладатимуть в Cardano, Ripple, ІОТА і Bitcoin.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *