Робота понад норму – німецькі працівники працюють на кількох роботах одночасно

З кожним роком дедалі більша кількість німецьких робітників працюють на двох і більше роботах. Це спричинено недостатньою зарплатнею, повідомляє “Інвестор”. 

Німецький ринок праці потребує постійного притоку кваліфікованих робітників. Для цього є чимало факторів, один із них це старіння нації.  Федеральне агентство праці заявило про потребу змінити закон про міграцію через брак кваліфікованої робочої сили у ФРН. Німецький ринок праці щорічно потребує близько 300 тисяч нових кваліфікованих працівників.

Пенсійна система Німеччини: як це працює?

Тенденція до збільшення кількості місць  вперше набула масового характеру ще в 2004 році. У цей рік було зареєстровано1,86 мільйона людей, що мали принаймні два робочих місця. Проте, з кожним роком ця тенденція лише посилюється.

“Для дедалі більшої і більшої кількості робітників доходів від однієї роботи стає недостатньо. Переважна більшість людей повинна мати більше, ніж одну роботу, через фінансові потреби, а не добровільно”,

– зазначає депутатка Бундестагу Сабіна Цимерманн.

Федеральне агентство праці фіксує, що станніми роками все більше зростає кількість працюючи х на кількох роботах. У 2017 році 3,26 мільйона осіб мали декілька місць роботи, тоді як у 2016 році ця цифра складала 3,13 мільйона.

«Антонов» працюватиме із німецькими військовими

Таким чином, ми можемо прослідкувати цікаву тенденцію. Частина працівників змушена перепрацьовувати, щоб отримувати більшу платню і водночас ринок все більше потребує працівників. Але не просто мігрантів, а квалфікованих робітників, які в свою чергу створюють додаткову конкуренцію для місцевих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *