Китайські електромобілі українського виробництва: техногігант з Піднебесної хоче відкрити виробництво в Україні

Китайський техно-гігант  компанія BYD Company Limited зацікавилась перенесенням частини свого виробництва в Україну. Компанія розглядає таке рішення дуже вигідним для виходу на європейськи ринки, а окрім того вбачає в Україні вигідного партнера, повідомляє “Інвестор”. 

Компанія з Піднебесної була заснована ще в 1995 році і спочатку спеціалізувалася на виробництві акумуляторних батарей, проте почала активно розширювати сфери свого зацікавлення. В 2003 році компанія розпочала власне виробництво автомобілів і зокрема електрокарів. Зараз вона є світовим лідером систем енергозбереження та акумуляторів у всьому світі. Компанія здійснила настільки потужний ріст, що одним із її інвесторів став один знайвідоміших інвест-банкірів Воррен Баффет.

В Україні визначили найбільших неплатників заробітних плат

Своє бажання розпочати роботу в Україні висловив керівник компанії на європейському ринку Ісбранд Хо під час зустрічі із міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. Зокрема міністр запропонував допомогу у пошуку потенційних партнерів для китайської строни з українського боку.

Омелян зазначив:

“Україна вітає бажання найбільшого виробника електротранспорту та літієвих батарей компанію BYD серйозно розглядати Україну, як плацдарм для виходу на європейський ринок”.

Ісбранд Хо в свою чергу наголосив, що його компанію цікавить Україна як важливий майданчик для виходу на ринки ЄС. Він відзначив, що країна має значний виробничий потенціал, а окрім того економіку яка активно нарощує темпи, але один із головних козирів це асоціація з ЄС яка дозволяє бебар’єрний експорт до країн співдружності.

Цифрові фінанси: українці почали частіше вести розрахунки через смартфон

Звісно ця пропозиція від китайської компанії ще не має якогось фактичного втілення, проте потенційні українські партнери можуть уже планувати свою діяльність для співпраці і спільного завоювання ринків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *