Український літак без України: Росія хоче самостійно випускати “Руслан”

Порівняно недавно з’явилась інформація про те, що Росія планує продовжити серійний випуск літаків “Руслан”. Проблема полягає в тому, що цей проект свого часу був спільним дитям російської компанії та українського ДП “Антонов”, повідомляє “Інвестор”.

В російському місті Ульяновськ споруджено спеціальний комплекс “Авіастар” спеціально для тго, щоб відновити випуск русланів, однак російська сторона уточнює, що це буде новий бренд. Свого часу в результаті спільної роботи української та російської сторін був випущений дуже успішний АН-124-100 “Руслан”.

Українців продовжують заманювати до Польщі високими зарплатами

Всього у партнерстві було сконструйовано та виепущено 36 літаків. Проте з початком російської агресії українська компанія припинила співпрацю. ДП “Антонов” відмовив також у проведенні модернізації уже випущених літаків. Проте, російська компанія заявляє, що самостійно займеться їхнім випуском та модернізацією.

Кури проти сміття: як в Франції вирішили питання харчових відходів

Російські урядовці заявляють, що вони мають на це право. Осккільки планується АН – 124 залишити за базу і модернізувати лише певні вузли і найголовніше переіменувати сам літак.

На подібні заяви українські конструктори зреагували відповідним чином. В “Анотові” заявили, що вся інформація, технічні дані, інформація про льотну придатність, а також дані випробувань належать українській стороні. Відповідно до цього без згоди української компанії, жодних технічних змін чи модернізації, а тим більше випуск літаків не можливий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *