Спіймали на гарячому: дві німецькі компанії попалися на постачанні до Криму в обхід санкцій

Дві німецькі компанії Hansa Heavy Lift і Heinz Corleis KG доставили 35 тисяч тонн ільменіту, кортрий використовують на  підприємстві “Кримський титан”, що виробляє діоксид титану для лакофарбової та інших галузей промисловості, повідомляє “Інвестор”.

Компанії заявляють про свою непричетність оскільки вони доставляли товари не у сам Крим, а в порт “Кавказ”, а вже звідти третя сторна поставила його на анексований півострів. Поставки товару в Росію не заборонені наполягають представники компанії, проте вони забувають уточнити, що російська промисловість не потребує імпортної руди оскільки сама її видобуває. Крім того у пресі вже була інформація, що більшість вантажів із європейських країн, котрі прибувають у порт “Кавказ” згодо переправляють до кримського порту який знаходиться всього в 20 – ти кілометрах.

«Звільнення» тротуарів: відтепер тимчасові споруди на тротуараз поза законом

Прокуратура Гамбурга підтвердила, що проти Hansa Heavy Lift і Heinz Corleis KG подані заяви про вчинення правопорушення і що ці звинувачення перевіряються. Крім того, оскільки руда була добута в Норвегії, то в цій країні також розпочали розслідування проти компанії Titania kronos, яка видобула ймовірно поставлену до Криму руду. Норвегія не входить до складу ЄС, але раніше приєдналася до санкцій, введених у зв’язку з анексією Криму.

Meest в Україну: українська компанія поштової логістики виходить на світові ринки

Це вже не перший скандал із європейськими компаніями, що попалися на роботі в Криму. Зокрема, слідство ведеться проти компанії з Нідерландів котра надавала техніку для будівництва Кримського мосту, також турбіни виробництва компанії Siemens потрапили на півострів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *