Meest в Україну: українська компанія поштової логістики виходить на світові ринки

Українська компанія Meest заснована ще в 1989 році розпочала активну експансію на світові ринки поштової логістики. Новим її досягненням стало відкриття в співпраці із польскими партнерами понад 9 тисяч пунктів видачі-прийому посилок по всій Польщі, повідомляє “Інвестор”.

Meest активно працює на українському ринку, проте в сигменті логістики, якщо не проводити розширення компанія вона поступово може бути витіснена іноземними компаніями. Диверсифікація ринків та виробництв зробила значним попит на поштову логістику та швидку доставку посилок та інших вантажів. Українська компанія рухається разом із ринками тому розширює свої представництва та сферу послуг.

Російське підприємство сплагіатило логотип відомого львівського бренду

Meest анонсував відкриття 9650 пунктів прийому-видачі посилок по цілій Польщі. Це логічний крок оскільки збільшилась кількість українців котрі працюють в цій країні та мають бажання відправляти додому посилки. Це розширення здійснено в співпраці із торговельною мережею RUCH та національним поштовим оператором Poczta Polska, також до співпраці залучено невиликі роздрідні точки. В Україні будуть працювати аналогічні пункти прийому-видачі посилок під назвою Meest Tochka.

Чеська компанія інвестувала понад 3 мільйони євро в завод на Черкащині

Спеціально для обслуговування цього напрямку українська компанія розробила та запустила спеціальну онлайн платформу – paczkadoukrainy.pl. Як зазначають, в компанії їхня пропозиція буде на порядок дешевшою аніж на ринку. Ще один успішний проект Meest це співпраця із китайськими рітейлерами по доставці вантажів з Китаю в Польщу та Чехію.

Виробляти дорого, а продавати дешево: аномалії українського агросектору

Як зазначає  власник компанії Meest, Ростислав Кісіль, об‘єм доставок з Китаю до Польщі та Чехії, які були доставлені у травні склав 80 тисяч посилок. До кінця літа Meest планує збільшити щомісячний об‘єм посилок у ці країни до 150 тисяч. Проте, це не є основною метою компанії. Як зазначають в її керівництві у них в планах працювати на світових ринках конкуруючи із лідерами в цій галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *