Британія почала постачати Україні оборонну протитанкову зброю

Велика Британія розпочала постачати Україні протитанкову зброю для захисту від потенційного вторгнення Росії. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, пише Reuters.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: За його словами, перші системи вже були доставлені в понеділок, і невелика кількість британських військовослужбовців проводитиме навчання протягом короткого проміжку часу.

Він не уточнив кількість і тип озброєння, яке відправляється, але сказав, що воно не є стратегічним і не становить загрози для Росії, оскільки його потрібно використовувати для самооборони.

Коментар:Вони ближнього радіуса дії… але вони можуть змусити людей зупинитися і задуматися, що вони роблять, і якщо танки ввійдуть в Україну, вторгнуться в неї, то вони стануть частиною захисного механізму“, – сказав міністр.

The Times зазначає, що Велика Британія надсилає Україні легку протитанкову зброю наступного покоління (NLAW), яка може знищити танк на відстані 800 метрів і пробити броню товщиною понад 500 мм. Зброя вагою 12,5 кг, яка використовувалася проти талібів в Афганістані, стріляє з плеча і здатна знищити танк одним пострілом.

Джерело