Експорт чорного золота: ікру для світових елітних ресторанів поставляють з України

Український підприємець створив незвичайний бізнес, а саме компанію із виробництва чорної ікри. В компанію було інвестовано близько одного мільйона доларів і вже зараз українська ікра є в меню багатьох елітних ресторанів Європи і світу, повідомляє “Інвестор”.

Антон Яременко працював журналістом, аж поки разом із своїм батьком 8 років тому вирішив започаткувати незвичайний бізнес – виробництво дорогої чорної ікри. Спеціально для цього в селищі Трипілля поблизу Києва було збудоване спеціальне підприємство. Для того, щоб бізнес почав працювати в нього вклали близько 1 млн. доларів.

«Яблуко на трильйон»: капіталізація Apple більш ніж у 8 разів вища за ВВП України

Підприємство є досить незвичайним оскільки зараз воно фактично має замкнений цикл виробництва: від вирощування риби і аж до консервації готового продукту. Крім того, важливим елементом є те, що рибу утримують в водах Дніпра в спеціальних “садках” таким чином вона зростає практично в природних умовах. Також, на підприємстві українці самі виробляють корм.

Вперше за п’ять років в Україні знизилась кількість безробітних

Процес є довгим і дорогим, адже для того, щоб отримати ікру рибу потрібно вирощувати близько 10 – 15 років. Згодом із однієї риби можна отримати приблизно 10 кілограмів ікри. Вже готова до споживання чорна ікра осетра чи стерляді коштує приблизно 100 і 75 доларів відповідно за 100 грамів.

Казна порожня: Україну може спіткати фінансова криза

Антон Яременко зазначає, що сам бізнес може окупитися лише через 10 років, проте вже зараз його підприємство отримало міжнародну сертифікацію і тому їхня продукція може експортуватися закордон.Тепер інтерес до української ікри мають такі країни як Франція, Італія, США і навіть Японія. Саме тому українська фірма планує нарощувати експорт і планує продати за кордон приблизно 3 тонни делікатесу. В самій же Україні фірма продає приблизно 400 кілограмів чорної ікри щороку.

Для того, щоб започаткувати такий бізнес Антон продав будинок  і повірив в свою перспективну справу, адже в цьому випадку потрібно працювати на перпективу , а не очікувати швидких грошей. Зараз же компанія Антона Яременка є відомою в Україні та закордоном і«Яблуко на трильйон»: капіталізація Apple більш ніж у 8 разів вища за ВВП України доводить, що не тільки Росія може постачати чорну ікру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *