“Яблуко на трильйон”: капіталізація Apple більш ніж у 8 разів вища за ВВП України

Компанія Apple останнім часом зразок стабільності та зростання прибутків. Однак, зовсвсім недавно компанія-спадок Стіва Джобса продемонструвала просто колосальне зростання своєї вартості і досягла цифри в 1 трильйон доларів, повідомляє “Інвестор”.

На початку серпня капіталізація Apple досягала 935,3 мільярда доларів, однак лише за два дні акції пішли вгору і досягли ціни 207 доларів за одну, а вартість самої компанії виросла до одного трильйона.

Казна порожня: Україну може спіткати фінансова криза

Після такого зростання акції впали на один долар проте цифри продажів говорять про успішність компанії. Відповідно до останнього звіту компанії, виручка Apple в третьому кварталі 2018 фінансового року зросла на 17% і досягла 53,3 мільярда доларів. 

Вперше за п’ять років в Україні знизилась кількість безробітних

Найцікавіше в в цьому зростанні, що компанія не стала продавати більше своїх товарів і навіть поступилася в рейтингу продажів смартфонів опустившись на третє місце в світі. За третій квартал цього року продали близько 41,3 мільйона телефонів. Однак виручка виросла за рахунок того, що компанія отримувала прибутки від більш дорогих телефонів. Таким чином менеджмент компанії запровадив новий бізнес-тренд: щоб залишатися в прибутку, можна продавати менше смартфонів, але вони повинні коштувати не менше тисячі доларів.

Солодка мрія: українські хенд-мейд солодощі на європейських полицях

Зараз Apple займає третє місце в світі по продажах смартфонів у світі після компаній Samsung і Huawei. При цьому китайська компанія показує стабільний ріст і навіть намагається вторгнутись у володіння Apple, тобто продаючи дорогі моделі. Крім того прибуток для яблучної компанії стабільно приносять її бізнес-сервіси. Вони принесли Apple близько 9, 5 мільярдів доларів.

Таким чином компанія, що розпочала своє життя у гаражі є ідеалом для розвитку усіх технологічних брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *