Солодка мрія: українські хенд-мейд солодощі на європейських полицях

Компанія LOL & POP це сімейний бізнес з виробництва солодощів ручної роботи. Бізнес який планувався як сімейна справа досить швидко вийшов на міжнародні ринки, повідомляє “Інвестор”.

Компанія була заснована в 2013 році сімейною парою з Києва. Спеціально для того, щоб виробляти солодощі ручної роботи Діма та Олена запросили спеціаліста з Австралії, який і розкрив всі таємниці хенд-мейд солодощів. Оскільки вони не мали спеціальної освіти і навичок.

«Велике прання»: в Україні виявили операції з відмивання коштів на 300 мільярдів гривень

Як зазначає Олена:

“На жодному з етапів виробництва ми не використовуємо машини, форми і т.п. Набір інгредієнтів для карамельного сиропу дуже простий: цукор, вода, глюкоза. Це три основних кита будь карамельної цукерки. В неї ми додаємо натуральні ароматизатори або масла. Нам часто задають питання з приводу натуральних барвників, ми завжди пояснюємо, де в природі містяться ці кольори. Звичайно, ми не займаємося самостійно здобиччю цих квітів, а закуповуємо їх у німецьких і англійських виробників “.

Таким чином вони винайшли свою “фішку” відмовились від масовості і завойовували покупців оригінальністю та домашнім смаком. На виробництво однієї партії цукерок з малюнком або написом, іде близько 1,5 години.

Вища освіта поза грою: близько половини безробітних в Україні мають вищу освіту

Компанія стартувала продаючи свою продукцію через інтернет магазин згодом швидко почала розширюватися. Спочатку відкрився їхній магазин у Києві згодом у Запоріжжі, також їхню продукцію почали замовляти мережі які продають натуральну продукцію. 

Успішна робота сприяла тому, що було вирішено виходити на міжнародні ринки. Однак компанія вирішила не просто експортувати свою продукцію, але ізапустити виробництво, таким чином в 2015 році відкривається магазин та виробництво LOL & POP в Польщі. А вже через рік починають працювати магазини в Болгарії та Ізраїлі.

Українські контрабандисти вийшли на новий рівень — цигарки до Польщі переправляли літаком

Олена та Дмитро відзначають, що зараз коли відвідують спеціалізовані виставки чи ярмарки то вже отримують різноманітні пропозицію по відкриттю магазинів в інших країнах. 

Стартовий капітал який вклали в запуск бізнесу складав 30 тис. доларів. Значна частина інвестиції пішла на навчання, оренду, інгредієнти та закупівлю обладнання. Виробництво карамелі вимагає три спеціальних столу: охолоджуючий, теплий і нейтральний. Проте бізнес за словами власників окупився менше ніж за рік.

Наступною ціллю для себе компанія бачить відкриття власної мануфактури, проте вони зазначають, що їхні солодощі і надалі залишатимуться хенд-мейд, а своє розширення вони будуть робити за рахунок збільшення точок виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *