Українські контрабандисти вийшли на новий рівень – цигарки до Польщі переправляли літаком

Контрабандисти кожен раз вигадують нові способи, щоб переправити через кордон товари. Нещодавно українські прикордонники спільно із польськими колегами викрили чергову схему. На цей раз цигарки нелегально відправляли в Польщу літаком Ан -2, повідомляє “Інвестор”.

Бажання заробити змушує контрабандистів вигадувати різноманітні способи, щоб доставити товари (цигарки, алкоголь) в країни ЄС, зокрема в Польщу. Новий спосіб контрабанди нещодавно зафіксували на Рівненщині – злочинці використовували літак Ан-2. Його булознайдено на закинутій злітно-посадковій смузі поблизу одного з сіл Рівненської області. Літак обшукали та вилучили як речовий доказ.

фото dpsu.gov.ua

Бензиновий рай: експерти визначили країни з найнижчими цінами на пальне

Як повідомляє Державна прикордонна служба України:

Перший пішов: В Україні виставили на продаж перше підприємство «малої» приватизації

“Встановлено низку причетних осіб з числа громадян України та Польщі, задокументовано факт організації останніми каналу протиправної діяльності, сплановано та проведено спільні дії по його ліквідації”.

Прикордонники підкреслюють, що під час обшуків вилучено низку предметів які вказують на протиправні дії, а саме документи, зокрема топографічні карти з нанесеними маршрутами, плани-схеми польотів, радіостанції, документація на літак та ін. Поки, що відомо про п’ятьох фігурантів кримінального провадження. 

фото dpsu.gov.ua

Вугільна галузь отримує більше дотування ніж дає прибутків

Правохоронці зазначають, що один із фігурантів справи пілот котрий якраз і здійснював перельоти. Всім причетним, окрім того інкримінують порушення правил міжнародних польотів. Досудове розслідування вже завершено, справу передали до Рівненського міського суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *