Перший пішов: В Україні виставили на продаж перше підприємство “малої” приватизації

В Україні вже напочатку осені розпочнеться приватизація. Першим підприємством котре виставили на інтернет-торги через систему “Прозорро.Продажі” став АТ “Укрпапірпром”. Стартова ціна за підприємство складає 12,3 мільйонів гривень, повідомляє “Інвестор”.

 Цьогоріч уряд намітив масштабний план приватизації. Зокрема він має включати в себе два блоки – малу і велику. “Мала” приватизація передбачає продаж об’єктів державної або комунальної власності, вартість яких не перевищує 250 млн грн.

Вугільна галузь отримує більше дотування ніж дає прибутків

Таким чином першим об’єктом виставлени на продаж стало підприємство Укрпапірпром” яке було створено в 1996 році і в ключало в себе вісім підприємств целюлозно-паперової галузі. Згодом акції 6 комбінатів було продано, а Дніпропетровську паперову фабрику, 30% акцій якої залишалося у “Укрпапіпрому”, було визнано банкрутом і ліквідовано. Також ліквідовано було ПАТ “Понінківський КПК”. 

Українці на першому місці серед іноземців за купівлею житла в Польщі

На сьогодні підприємство не здійснювало профільної діяльності , а прибуток отримувало за рахунок здачі в оренду і в експлуатацію власного нерухомого майна. Чистий дохід “Укрпапіпром” у 2017 році становив 1,51 млн грн, чистий збиток – 0,51 млн грн.

Купівля на стороні: в Україні зріс ринок нелегального пального

 В.о. глави Фонду держмайна (ФДМ) України Віталій Трубаров зазначив:

“Перший лот малої приватизації виставлено на продаж… Стартова ціна об’єкта 12,3 млн грн. Перший аукціон відбудеться 30 серпня”.

Крім того у Фонді Держмайна повідомили, що вже на 100% завершено внесення до бази “Прозорро.Продажі” усього переліку об’єктів малої приватизації, яких в цьому році 716.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *