Українці на першому місці серед іноземців за купівлею житла в Польщі

Українці не тільки масово виїжджають на роботу в Польщу, але і найбільше серед інших іноземців купують там житло. Приблизно третина всіх площ куплена іноземцями припадає на українців, повідомляє “Інвестор”.

Українці з кожним роком починають все більше купувати житла в Польщі. Здебільшого покупки здійснюють у великих містах, а найпопулярнішими стали квартири в  Варшаві, Кракові та Вроцлаві. 

Купівля на стороні: в Україні зріс ринок нелегального пального

У 2017 році українці продовжили тенденцію масової покупки житла в Польщі та вже третій рік поспіль купили найбільшу кількість площ порівняно з іншими іноземцями. Минулоріч, громадяни України купили кварти загальна площа яких складає приблизно 70 тис. кв. м. Це в свою чергу на 6% більше, ніж роком раніше.

Газове питання залишається не вирішеним

Загалом же іноземці придбали житла загальною площею в 264 тис. кв. м. Продемонструвавши ріст попиту на 6% більший ніж попереднього року. Українці придбали 27% від загальної суми купівель іншими іноземцями.

Україна продовжує втрачати працівників

Після українців найбільше житла в Польщі купували німці, британці, білоруси та французи. Варто відзначити, що минулоріч меншою популярністю відзначилось житло в столиці Польщі.

Тенденція до збільшення купівлі житла українцями в Польщі говорить про те, що частина українських трудових мігрантів таким чином планують залишитись на постійне проживання в цій країні і власне, з цією метою здійснюються покупки. Також, це говорить про те, що трудові мігранти планують перевезти до себе свої сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *