Рівненщина отримає понад 22 млн грн держдопомоги для багатодітних сімей – нардеп Соломчук

Про це у своєму телеграм-каналі розповів народний депутат Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: За словами політика, незабаром три тисячі багатодітних сімей з Рівненщини отримають державну допомогу для підготовки дітей до школи.

Нардеп зауважив, що ця допомога вкрай необхідна для малозабезпечених сімей, адже зовсім скоро розпочнеться навчальний рік. А багатьом родинам не вистачає коштів для того, аби зібрати дітей до школи та купити для них якісне шкільне приладдя.

Коментар: “Вже зовсім скоро у дітей розпочнеться новий навчальний рік, саме тому ця фінансова допомога буде дуже доречною, адже кожному школярику України потрібне якісне шкільне приладдя, форма та все необхідне для навчання” – зазначив Соломчук.

Наразі відомо, що на Рівненщині такої держдопомоги потребує 10 941 дитина. А виплату отримають багатодітні сім’ї, які знаходяться на обліку у центрі соціального захисту. 

Нардеп повідомив, щоб для того, аби отримати виплату потрібно подати усю необхідну інформацію у регіональний департамент соціального захисту населення.

Читайте також: ЄС офіційно визнав українські Covid-сертифікати

Нагадаємо, що 4 серпня, Кабінет міністрів України ухвалив постанову про виплату по 2000 грн дітям шкільного віку з багатодітних малозабезпечених сімей. Ці виплати отримають 145 тисяч дітей, а на фінансування виділять 290 млн грн.