За 2 роки Великого будівництва в інфраструктуру України інвестували близько 10 млрд доларів

У Парижі відбувається щорічний форум інфраструктурної галузі “ParisInfraWeek”. Цього року українська делегація представляє на міжнародній арені інвестиційний потенціал нашої країни, а також розвиток вітчизняного бізнесу.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Програма Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” стала однією з головних тем на міжнародному інфраструктурному форумі “Paris InfraWeek”. Про це у своєму telegram-каналі повідомив народний депутат Дмитро Соломчук.

За словами депутата завдяки цій програмі Україні вдалося стабілізувати економіку у часи коронавірусної кризи. Адже завдяки Великому будівництву тисячі українців отримали нові робочі місця.

Коментар:Наша країна вперше опинилась у фокусі на заході й відразу викликала непідробну цікавість до ініціативи Президента. 

Старт програми “Велике будівництво” дозволив стабілізувати економіку України під час однієї з найсерйозніших криз XXI століття та забезпечив тисячам українців робочі місця під час пандемії.
Загалом, за два роки програми обсяг інвестицій в транспортну, соціальну і спортивну інфраструктуру оцінюється в 10 мільярдів доларів“, – коментує політик.

Читайте також: Укравтодор отримав $376 млн кредиту на фінансування програми “Велике будівництво”