У Херсоні 70-метровий флагшток впав на Lexus чиновника, який відповідав за його встановлення

У парку Слави в Херсоні величезний 70-ти метровий флагшток впав на елітний позашляховик.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Відомо, що величезний флагшток впав на позашляховик Lexus, який належить заступнику директора Департаменту розвитку територій ОДА Віталію Караваєву.

Саме Караваєв відповідав за встановлення флагштоку у місті до свята Дня Незалежності України. Чиновник водночас обіймає посаду начальника управління будівництва та фінансового забезпечення 

Відомо, що коштувала ця гігантська конструкція 8 млн гривень. Наскільки сильно постраждав флагшток при падінні наразі невідомо. 

Читайте також: ЄС офіційно визнав українські Covid-сертифікати

До слова, раніше повідомлялося, що на Херсонщині встановлять найбільший у всій області прапор України. Його розміри сягатимуть 12×18 метрів. На місці встановлення раніше був інший флагшток, проте його вирішили змінити на вищий. В честь прийдешнього свята. 

Величезний прапор повинні були офіційно підіймати 23 серпня спільно із міською та обласною радою, а також Морською Академією тощо.

У соцмережах користувачі активно обговорюють цей курйозний інцидент та навіть вигадали назву для флагштока – “пам’ятник херсонської корупції”. Вони натякають владі, що при будівництві флагштока вони частину коштів забрали “в кишеню” і тому не дотрималися відповідних норм для правильного встановлення конструкції.  

Журналісти з’ясували, що встановлення флагштока могло обійтися всього у 2 мільйони гривень. 

Джерело