Українські “отамани ” прибули в Батумі

Українське підприємство виграло тендер на поставку 40 автобусів в місто Батумі (Грузія). Купівля відбулася завдяки кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), повідомляє “Інвестор”.

В Україні досить багато критики звучить на адресу вітчизняних автомобілебудівників. Оскільки часто тендери на поставку автобусів в міста виграють білоруські підприємства, або ж купують уживаний транспорт з Європи. Проте, ПАТ “Черкаський Автобус” виграло тендер на поставку 40 автобусів Ataman А092Н6 для міста Батумі (Грузія).

Український агрогігант купує словенську компанію

Компанія з Кропивницького виготовлятиме обладнання для американських АЕС

Автобус Ataman А092H6  – це українська розробка  він є автобусом  малого класу, що випускається на ПАТ «Черкаський автобус» з 2016 року. Автобус має конструкцію кузова, побудовану на шасі та головних агрегатах турецьких автобусів Isuzu. 

США ввели нові санкції проти російських компаній

Рік виборів: найбільші побоювання інвесторів

Українські автобуси оснащені кондиціонером, камерами спостереження в салоні, рекламними моніторами, системою оповіщення зупинок та валідаторами. також, підприємство зробило велику кількість  дрібних змін, пов’язаних з експлуатацією в умовах морського клімату. Вартість одного такого автобусу в Україні становит близько 2 160 000 грн.

У місто надійшла вже партія з 15 автобусів, наступна партія очікується найближчим часом. Повноцінно ж українські “отамани” запрацюють з вересня цього року коли Батумі відзначатиме 130 років з дня заснування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *