Український агрогігант купує словенську компанію

Найбільший український виробник курятини Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) розширює свою закордонну власність. Нещодавно стало відомо, що МХП має намір придбати 100% акцій компанії в Південно-Східній Європі Perutnina Ptuj (Словенія), повідомляє “Інвестор”.

Майбутня купівля є стратегічною для української компанії, оскільки вона розширює свою міжнародну мережу для збільшення експорту на світові ринки. Оскільки, “Миронівський хлібопродукт” є не тільки найбільшим виробником курятини в Україні, але й здійснює виробництво зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Компанія з Кропивницького виготовлятиме обладнання для американських АЕС

США ввели нові санкції проти російських компаній

Для європейських ринків МХП постачає охолоджені півтуші курей, які переробляються, зокрема, на його підприємствах у Нідерландах і Словаччині. В той час земельний фонд компанії складає близько 370 тис. га.

Рік виборів: найбільші побоювання інвесторів

Попрацював на славу: посадовцю «Укравтодору» інкримінують привласнення 30 млн. гривень

Словенська компанія є схожою за профілем діяльності, тому таким чином МХП планує наростити свою присутність в Європі та на Балканах. Perutnina Ptuj займається  вирощування бройлерів у Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині. Провадить діяльність у 22 країнах. Налічує 3,5 тис. співробітників у восьми країнах. Компанія в Словенії обробляє 4 тис. сільськогосподарських угідь.

Як повідомляють у прес-службі МХП:

“МХП робить стратегічний крок з розширення діяльності, що принесе Компанії додаткову вартість і посилить її позицію як глобального гравця. У свою чергу Perutnina Ptuj отримує стратегічного і довгострокового інвестора. Perutnina Ptuj володіє сильними брендами і значною часткою на ринку продукту з додатковою вартістю, і МХП готовий підтримати ці позиції за допомогою інвестицій і подальшого розвитку їх у майбутньому”.

Активи словенської компанія оцінюються в 270 млн євро , а їх зобов’язання – в 133 млн євро. В той же час річний оборот в 2017 році склав 257,11 млн євро. В той же час “Миронівський хлібопродукт”у 2017 році отримав прибуток в 230 млн доларів, а виручка від продажів досягла 1,288 млрд доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *