Компанія з Кропивницького виготовлятиме обладнання для американських АЕС

Нещодавно відбулося підписання унікальної для України угоди. Відповіднодо неї компанії “Curtiss-Wright Corporation” (Сполучені Штати Америки) та “Radics LLC” (Україна) у Кропивницькому підписали Угоду про стратегічне партнерство. Українська компанія має займатись технічною підтримкою американських АЕС, повідомляє “Інвестор”.

В зв’язку із російською агресією на сході України ціла українська ядерна галузь почала переорієнтовуватись на спіівпрацю із компаніями ЄС та США. Ядерна енергетика є вкрай важливою для нашої економіки оскільки зараз АЕС забезпечують мало не половину потреб в електриці країни.
 
Компанія з Кропивницького  “Radics LLC” була створена порівняно нещодавно як дочірню компанію ПАТ “НВП “Радій” . Спеціально для того, щоб працювати саме за американськими нормами та стандартами.
 
Прес-служба Кіровоградської області повідомила, про підписання угоди про співпрацю між українською компанією та партнерами із США. Зокрема, повідомляє ться, що:
 
“Відповідно до угоди, американська компанія поставлятиме продукцію, вироблену в Україні на базі платформи RadICS, для атомних станцій, дослідницьких ядерних установок і національних лабораторій Міністерства енергетики США. Одним із кроків реалізації угоди стане надання українською компанією “Radics LLC” інжинірингової підтримки американській компанії “Curtiss-Wright Corporation” щодо реалізації процесів розробки програмного забезпечення для АЕС, яке відповідає усім вимогам Комісії з ядерного регулювання США (NRC)”.
Угоду підписали з українського боку директор компанії “Radics LLC” Антон Андрашов, а від компанії з США віце-президент корпорації “Curtiss-Wright Corporation” Курт Мітчелл. Офіційні партнерство буде презентовано  на 11 Міжнародному семінарі з використання програмованих логічних інтегральних схем на АЕС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *