США ввели нові санкції проти російських компаній

США продовжують вводити обіцяні санкції проти російських компаній. На цей раз до списку потрапили близько 12 компаній технологічного спрямування. Як повідомляє Міністерство торгівлі США дії цих компаній суперечать національним інтересам країни, повідомляє “Інвестор”.

Нові сканкції мають вступити в дію з 26 вересня цього року. Відповідно до них підприємствам з Росії закриють доступ до американських товарів та технологій. Крім того в санкціях прописано заборону реекспорту товарів. Тобто, будь-які компанії повинні дотримуватись заборони незалежно від національності і країни надсилання товару, якщо продукт має американське походження.

Рік виборів: найбільші побоювання інвесторів

Податкові схеми: як Україна втрачає на експорті

Частина компаній звинувачуються у сприянні злочинній діяльності в кіберпросторі, а також підтримці військово-морського флоту РФ. Таким чином, до цього переліку потрапили компанії – Науково-дослідний інститут “Вектор”, науково-виробниче підприємство (НВП) “Гамма”, компанія “Сайрус Системс” і група компаній “Інфотекс”, вони звинувачуються в кіберзлочинності. Науково-виробниче підприємство підводних технологій “Океанос” і компанія “Дайвтехносервіс” у підтримці збройних сил РФ.

Податкові схеми: як Україна втрачає на експорті

В які галузі інвестувати — визначили на фінансовому форумі в Одесі

Водночас зазначимо, що ще раніше американський уряд підозрював компанію “Дайвтехносервіс” у втручанні в роботу кабельних систем зв’язку, що прокладені на дні океану на замовлення ФСБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *