Рік виборів: найбільші побоювання інвесторів

Більшість з бізнес-середовища вибори вважають вкрай не сприятливим часом для підприємництва, оскільки багато державних рішень в цей час є політично вмотивованими. Однак, за результатами опитування інвесторів, що входять  до Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) три чверті з них розраховують на розвиток свого бізнесу в цей рік, повідомляє “Інвестор”.

За результатами опитування не зважаючи на те, що майже всі підприємці очікують певної нестабільності , близько 42% вважає, що їхні доходи в гривні зростуть в цей рік. Очікуване зростання буде в межах від 10% до 20%.

Попрацював на славу: посадовцю «Укравтодору» інкримінують привласнення 30 млн. гривень

Водночас 43% керівників компаній вважають,що доходи в валюті не будуть зростати. І формують базові зростання не більше ніж 10%.

Податкові схеми: як Україна втрачає на експорті

Результат пошуку зображень за запитом "Томаш Фіала"
Директор інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала

За словами генерального директора інвестиційної компанії Dragon Capital Томаша Фіали у рік виборів інвестори будуть остерігатися:

“популістів, проросійських кандидатів і тих, хто вже був прем’єром”.

Україна лідирує в рейтингу «відкритих даних»

В які галузі інвестувати — визначили на фінансовому форумі в Одесі

Більшість із опитаних інвесторів вважають, що корупція проблема із правовим врегулювання конфліктів та політична нестабільність відлякують бізнесменів від значниз вкладень в економіку України. Хоча є інвестори котрі вважають, що попри все стан справ змінюється в кращу сторону. Саме таку думку має регіональний президент Jacobs Douwe Egberts Тарас Лукачук:

“Насправді бізнес приймає рішення, базуючись на своєму попередньому досвіді 3-4-річної давнини, а він у більшості з нас був дуже негативним”

Результат пошуку зображень за запитом "Тарас Лукачук:"
Регіональний президент Jacobs Douwe Egberts Тарас Лукачук

В ході дослідження були визначені 10 найбільших перешкод для інвесторів в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *