Пальчевський: «При новій владі Порошенко розквітає. Скоро стане, як Кудряшка Сью»

Зелені чоловічки при владі страшніше, ніж ті, що були в Криму, – А.Пальчевський.

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» записав і опублікував відео на своїй сторінці в Facebook. У ньому він розкритикував інтерв’ю спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

«народ виноват». как обычно:(

«народ виноват». как обычно:(

Опубліковано Андрей Пальчевский Понеділок, 20 липня 2020 р.

«Прочитав відповіді Разумкова. Він пише, що «крива» падіння завжди характерна для будь-якої влади. Ну, звичайно, в нашій країні, де будь-яка влада: зелена, синя, червона «має» свій народ протягом тридцяти років. Тільки перед виборами ви нам нічого не розповідали, що будете падати так стрімко», – обурюється успішний підприємець.

Також громадський і політичний діяч висловив невдоволення тим, що влада не дотримала своєї передвиборної обіцянки справедливо покарати корупціонерів.

«Ви нам розповідали, що Порошенко поганий, він буде сидіти в тюрмі. Всі інші корупціонери теж, а виявляється вони прекрасно себе почувають. Ще краще, ніж раніше. А Петя взагалі розквітає буйним цвітом. Скоро буде, як «Кудряшка Сью» – частина друга. Уже й забули, що він крав на тлі нових зелених чоловічків. Ось ці страшніше, ніж ті, які були в Криму», – резюмував А. Пальчевський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: