Експерти прогнозують чергову світову економічну кризу

Один із керівників інвестиційної компанії Capital Times, доктор економічних наук Ерік Найман вважає, що зараз світ очікує економічна криза, яка провокує дефіцит доларів. В умовах цієї ситуації він радить українцям берегти готівку, повідомляє “Інвестор”.

Ерік Найман прогнозує, що зараз у світі може виникнути такаж ситуація, яка була у 1997-1998 роках. Оскільки криза, що струшує економіки багатьох країн призводить до дефіциту доларів векономіці.

Турецька економіка заходить у круте піке

За його словами:

“… тоді криза почалася в південно-східній Азії, через низькі ціни на нафту перекинувся на Росію і звідси прилетів в Україну, а вже у 2000 році почалася криза в США”.

Найман підкреслює, що перші ознаки кризи уже присутні бо почали “сипатися великі країни: Туреччина, Аргентина, Індія, Бразилія, ПАР, Пакистан”.

«Політ нормальний»: Ryanair зробив перший рейс з Борисполя до Берліна

Крім того, на його думку негативно на ринок впливає ситуація в Китаї та митна боротьба із США. А на фоні цього супроводжується активне повернення доларів до штатів. Ерік Найман зазначає, що ситуація України утруднена ще й тому, що скоріш за все кризу ворна буде зустрічати під час політичної турбулентності спричиненої президентськими і парламентськими виборами. На його думку для українців потрібно мати певний готівковий запас це пом’якшить кризові явища. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *