“Доступне житло під 10%”: ПриватБанк видаватиме іпотеку на нових умовах

Державний ПриватБанк з 1 липня 2020 року почне кредитувати людей в рамках державної програми “Доступне житло під 10%”. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Іпотеку можна буде отримати на строк до 20 років, а початковий внесок позичальника становитиме від 30% вартості житла.

Програма дозволяє придбати помешкання як на вторинному ринку, так і квартири у новобудовах, що введені в експлуатацію. Також у ПриватБанку переконують, що клієнти зможуть взяти у кредит житло за більш доступними, ніж на ринку цінами, яке запропонує банк.

Коментар: “Така програма дозволить українцям покращити житлові умови на пільгових умовах — відсоткова ставка за кредитами на доступне житло становитиме 9,99% річних”, — йдеться у повідомленні.

За попередніми підрахунками фахівців ПриватБанку, вже на початку впровадження державної програми “Доступне житло під 10%”, пільговими умовами кредитування зможуть скористатися понад 300 тисяч українців.

У лютому у ПриватБанку повідомили, що знизили ставки за іпотечними кредитами до 14,9-15,5% річних. У Національному банку прогнозували, що ставки за іпотекою мали впасти до 15% до кінця 2020 року.

Зниження ставки за іпотекою до 15% річних призведе до значної економії коштів позичальників. Наприклад, беручи іпотеку на 1 мільйон гривень під 20% річних на 10 років позичальник переплатить банку 5,19 мільйона гривень відсотків (за весь період користування кредитом). Якщо ж відсоток за такою іпотекою зменшити до 15% річних, то сума переплати за 10 років складе 3,045 мільйона гривень.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Українці отримають пенсії із запізненням: у чому причина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *