Контракт на мільярд – “Дженерал Електрік” займеться модернізацією Укрзалізниці

23 лютого відбулося підписання Рамкової Угоди загальною вартістю до 1 мільярдів доларів США, що передбачає довгострокову 15-річну співпрацю між ПАТ “Укрзалізниця” та американською корпорацією “Дженерал Електрік” – повідомляє “Інвестор” 

Угода передбачає виробництво до 225 нових та модернізацію до 75 старих магістральних дизельних локомотивів зі значним ступенем (до 40%) локалізації в Україні. В рамках її реалізації також укладено договір купівлі-продажу між “Дженерал Електрік” та “Укрексімбанком” щодо поставки й виробництва в Україні 30 нових локомотивів GE серії Evolution у 2018-2019 роках. Згодом вони будуть передані у фінансовий лізинг ПАТ “Укрзалізниця”. Сама ж угода стала можливою завдяки підтримці Офісу із залучення інвестицій UkraineInvest.

“Цим проектом, після багатьох років стагнації, ми даємо старт масштабній програмі оновлення тягового парку ПАТ “Укрзалізниці”,

–  зазначив Євген Кравцов, в.о. Голови Правління ПАТ “Укрзалізниця”.

Планується, що перші поставки локомотивів зі США  будуть вже  восени 2018 року. Також, угода передбачає  значну локалізацію виробництва локомотивів та робіт з їх технічного обслуговування. Цей факт у свою чергу зумовить  створення нових робочих місць.

“Угода, підписана сьогодні, розширює нашу глобальну базу клієнтів та є новим етапом стратегічного партнерства з ПАТ “Укрзалізниця”. Наша співпраця може слугувати каталізатором залучення міжнародних інвестицій та прискорення економічного зростання України”,

– сказав Рафаель Сантана, президент і головний виконавчий директор GE Transportation.

В перспективі ця двостороння співпраця  матиме позитивний ефект на модернізацію промислової інфраструктури України та посприяє  розвитку експортного потенціалу країни. І що не менш важливо, частина виробництва буде здійснюватись на території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *