Швейцарська якість: Nestle повністю викупила акції компанії “Світоч”

Історія швейцарської компанії Nestle в Україні почалась в 1994 році. Однак успішна робота на українську ринку розпочалась у 1998 році разом із купівлею акцій Львівської кондитерської фабрики “Світоч”. В цьому році швейцарський концерн став її єдиним власником, повідомляє “Інвестор”.

Компанія  Nestle має вже понад столітню історію та є світовим лідером із виробництва харчових продуктів. Починаючи з 1998 року компанія купувала акції українських підприємств та налагоджувала тут свою роботу.  В 1998 року Nestlé S.A. придбала пакет акцій ЗАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч”.  

Ніч у Раді: депутати прийняли бюджет на 2019 рік

В новому бюджеті анонсували зростання пенсій на 45 гривень

В 2003 році компанія організаційно оформилась зареєструвавшись як ТОВ Нестле Україна. В той же рік компанія придбала акції підприємства “Волиньхолдінг”  (ТМ “Торчин”). В 2010 році було придбано ще одну компанію ОВ “Техноком” –  українського виробника продуктів швидкого приготування під ТМ “Мівіна”.

Паралельно із купівлею акцій компаній  проводила укрупнення та поступовий викуп усіх акцій. До цього часу вона володіла 96,96% акцій “Світоча”. Це в свою чергу за умовами українського законодавства дозволило примусово викупити усі акції львівської фірми. 

«Українські ікари»: контрабандисти на дельтаплані переправляли цигарки в Румунію (відео)

Українці стали більше купувати зброї

Згідно з чинним законодавством в Україні особа, яка володіє 95 і більше відсотками акцій, має право вимагати від інших акціонерів примусового продажу належних їм акцій. Відповідно до інформації, що надає Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку – ринкова вартість однієї простої іменної акції товариства визначена в 3934 грн.

Таким чином, Нестле Україна продовжує розбудовувати власний харчовий концерн, по максимуму намагаючись зосередити у своїх руках усю повноту акцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *