В новому бюджеті анонсували зростання пенсій на 45 гривень

Кожного року депутати обіцяють зростання пенсій, цей рік не став винятком. В новому Бюджеті на 2019 рік парламентарі затвердили зростання пенсій. Однак під таким гучним словом приховується підняття  на 45 гривень, повідомляє “Інвестор”.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відрапортував, що з  1 грудня українські пенсіонери, у яких мінімальна пенсія отримуватимуть більше.  Проте, це складно назвати зростанням, оскільки розмір мінімальної пенсії зросте на 45 грн – з 1452 до 1497 грн.

Як тобі таке Ілон Маск? — «Богдан» представив електровантажівку для європейського ринку (фото)

«Українські ікари»: контрабандисти на дельтаплані переправляли цигарки в Румунію (відео)

Обіцяють, що таке “підвищення” також буде для тих осіб, які втратили працездатність. Також, для проведення такого перерахунку до органів Пенсійного Фонду звертатись не потрібно, його буде проведено автоматично. За словами Розенка:

“Відповідний перерахунок буде здійснений також всім пенсіонерам, розмір пенсій яких залежить від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб”.

Окремо буде перераховано пенсії для військових пенсіонерів. Урядовці анонсували, що наступний перерахунок пенсій відбудеться з 1 березня наступного року. Воно торкнеться всіх категорій громадян – загалом 10 мільйонів пенсіонерів. Крім того, зазначається, що підвищення відбуватиметься щороку.

Магазини без продавців скоро розпочнуть роботу в Україні

У проекті Державного бюджету України на 2019 рік передбачає збільшення фінансування пенсійних виплат на 139 млрд грн.

Звісно, прикро, те, що підвищення це майже нічого не означає для пенсіонерів, а є скоріш всього черговим піар-ходом від влади, щоб показати свою “роботу” на користь людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *