Сто мільйонів на дороги: Україні нададуть кошти на реконструкцію інфраструктури в західних областях

Україні виділили 100 млн євро на поліпшення стану доріг та пасажирських перевезень в областях заходу України. З цієї суми 50 мільйонів кридит від Європейського інвестиційного банку, а інші кошти будуть безоплатною грантовою допомогою від ЄС, повідомляє “Інвестор”.

Інформацію про надання для України коштів повідомив міністр інфраструктури  України Володимир Омелян. Крім того, грант на 10 млн. євро отримає “Укрзалізниця”. Ця фінансова допомога буде надана для України у рамках угоди “Транспортний зв’язок в Україні – Фаза І”. Цей договір підписаний між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Німеччина найбільше інвестувала в Україну за минулий рік

Дорогі депутати: на модернізацію інфраструктури Ради витратять майже 6 млн гривень

Таким чином, згідно з договором буде залучено 50 млн євро кредитних коштів від Європейського інвестиційного банку, а також таку саму суму у формі гранту від європейського Союзу. Кошти будуть спрямовані на покращення  швидкості, комфортності та економічності перевезень, а також забезпечення безпеки руху на автомобільних шляхах у західному регіоні України. 

Не дешева залізниця: з наступного року квитки на проїзд здорожчають на 25%

Імпортозаміщення по-російськи: від державних компаній Росії вимагають відмовитись від закордонного програмного забезпечення

Як зазначає міністр Омелян, кошти в першу чергу будуть спрямовані на покращення автодорожнього сполучення у Львівській, Рівненській і Тернопільській областях. Зокрема, планується  будівництво розв’язок, шляхопроводів і об’їзних доріг навколо міст, підвищення безпеки дорожнього руху, впровадження контролю руху автотранспортних засобів шляхом встановлення Інтелектуальних транспортних систем. Також, мають розробити програми усунення вузьких місць залізничних перевезень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *