“Українські ікари”: контрабандисти на дельтаплані переправляли цигарки в Румунію (відео)

Українські контрабандисти вигадують все нові способи для того, щоб переправити через кордон заборонені товари. Нещодавно чернівецький прикордонний загін спільно з працівниками служби безпеки України  виявили літальний апарат на якому контрабандисти переправляли цигарки в сусідню Румунію, повідомляє “Інвестор”.

Різниця в цінах на алкоголь та тютюнові вироби в Україні та країнах ЄС приваблює багатьох зайнятись контрабандою. Оскільки кожна така оборудка приносиьть прибуток  у 200-300%. Саме ця обставина змушує контрабандистів вигадуванти нові методи незаконного перетину кордону.

У Герцаївському районі Чернівецької області прикордонники разом зі співробітниками СБУ затримали літальний апарат, яким намагалися перемістити сигарети через кордон. Літальний апарат типу дельтаплан це не новий винахід серед контрабандистів. Ним можна перевезти за один раз значну кількість вантажу, а ще його не  помітять радари. 

Фото: ДПСУ.

Як повідомляють прикордонники в ході операції пілота та його чотирьох спільників правоохоронці затримали вночі, 30 травня, на околиці населеного пункту Луковиця під час підготовки до протиправної діяльності. Окрім мотодельтаплану, радіостанцій, GPS навігатора, сигарет марки “Marlboro”, “Camel” й “Winston”, були вилучені два автомобілі іноземної реєстрації, що використовувалися у протиправній діяльності.

Фото: ДПСУ

Найцікавіше, що згідно з інформацією ніхто з українських “ікарів”  не має належної підготовки для того, щоб здійснювати польоти. Правохоронці також встановили приблизну схему контрабанди – зловмисники на дельтаплані з української сторони вночі перелітали кордон і там над умовленим місцем скидали вантаж та поверталися. Таким чином, до слідства можуть бути залучені закордонні колеги для того, щоб знайти спільників українських контрабандистів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *