Магазини без продавців скоро розпочнуть роботу в Україні

В той час коли компанія Amazon активно експерементує з касами самобслуговування та заміною працівників людей автоматикою  подібні технології можуть з’явитись і в Україні. В мережі супермаркетів “Червоний Маркет” уже розпочали тестування автоматизованих магазинів, повідомляє “Інвестор”.

Мережа магазинів схоже з усією серйозністю поставилась до ідеї автоматизації. Для цього, уже отримано спеціальний патент на автоматизовану систему для магазину самообслуговування та розпочалися перші тестування. У планах повністю замінити продавців. 

Прощай солодке: у світі прогнозують дефіцит цукру

Справа на 300 мільйоні: в Латвії затримали банкіра якого розшукували в Україні

Як повідомляє один із власників торгівельної мережі  Сергій Євтушенко вони настільки надихнулись цією ідеєю, що уже ведуть переговори, щоб створити подібні мережі в Туреччині, Індії, Саудівської Аравії та інших країнах. Бізнесмен пояснює, що ідея з автоматизацію виникла через значний відтік працівників, який зараз переживає Україна.

“Особливо це по нас вдарило на Західній Україні. До того ж, молоде покоління хоче більш творчу роботу і більше вільного часу. Так що ми почали думати над форматом, який би дозволив співробітникам Маркета же не бути прикутими до роботи з 8:00 до 20:00”.

Відповідно до запетентованої системи підприємця процес покупок буде відбуватись наступним чином. Покупець зчитуватиме сканером код зі зразків потрібних йому товарів на вітрині, система на складі автоматично наповнюватиме корзину, після чого кошик відправиться до покупця. Покупцю залишається оплатити покупку та забрати свій пакет.

«Євробляхи» і «гонщики»: де Гідність і Свобода?

Українські інноватори стали кращими в сфері «зелених» технологій (фото)

У одному з магазинів систему уже частково протестували, щоправда роль роботів на складі виконували живі працівники, але вони не мали безпосереднього контакту з покупцем. Сергій Євтушенко поділився враженнями від такого експерименту:

“Ми хотіли перевірити, як клієнти сприймуть такий формат. Особливо люди старшого покоління. Виявилося, їм подобається, вони повертаються і радять магазин знайомим. Зараз ми допрацьовуємо формат, розробляємо нову концепцію і будемо запускати повністю автоматизований магазин з новим асортиментом і під новим брендом”.

Підприємець  уже має ідеї як далі використовувати свою технологію, а саме створити пересувний магазин. В йогог основі буде вантажівка з товарами, системою зберігання і видачі. Фото товарів розміщені зовні. Автомобіль зможе пересуватися по населеним пунктам.Підприємець уже підрахував, що такий автомобіль буде коштувати приблизно 30-35 тисяч доларів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *