Прощай солодке: у світі прогнозують дефіцит цукру

Найбільшими виробниками цукру у світі є Бразилія та Індія, коливання на їхніх ринках автоматично впливають на всю галузь. Внаслідок скорочення обсягів виробництва у цих двох країнах Міжнародна організація по цукру (ISO) прогнозує, що може відбутися дефіцит цього продукту, повідомляє “Інвестор”.

Прогнозування у таких галузях як цукрува є вкрай важливою складовою маркетингової політики компаній і держав. Саме тому білішість експертів серйозно сприйняли заяви від профільної міжнародної організації по цукру (ISO), про те, що попри очікування що в 2018-2019 глобальний профіцит становитиме 2,17 млн тонн цукру, порівняно із серпневим прогнозом надлишку в 6,75 млн тонн.

Справа на 300 мільйоні: в Латвії затримали банкіра якого розшукували в Україні

«Євробляхи» і «гонщики»: де Гідність і Свобода?

Як зазначають в  ISO:

“Загальний обсяг дворічного світового профіциту цукру зменшився на 5,892 млн тонн”.

При цьому експерти відзначають, що зростання світового виробництва цукру більше не очікується. Згідно з новим прогнозом ІSО, в Бразилії (найбільший світовий виробник цукру, – ред.) виробництво цукру зменшиться на 2,2 млн тонн, в Індії – на 2 млн тонн, в ЄС – на 750 тис. тонн.

Українські інноватори стали кращими в сфері «зелених» технологій (фото)

«Не монополіст»: Антимонопольний комітет не розглядатиме справу проти Ахметова

Це скорочення в найбільших виробників не зможуть перекрити країни що виробляють менші обсяги. В ІSО повідомляють, що в 2019-2020 роках очікується незначний дефіцит у близько 2 млн тонн цукру. Прогнозують, що цей спад  проголосить кінець фази профіциту на світовому ринку цукру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *