Без тепла: люди стали заручниками розбірок старих та нових власників двох ТЕЦ

Жителі двох міст у Львівській області можуть залишитися без тепла, а все тому, що на ТЕЦ котрі мали б їх обігрівати не має працівників. Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ були конфісковані у скандальних братів Дубневичів, проте нові власники не можуть тепер набрати туди персонал, повідомляє “Інвестор”.

Раніше обидві ТЕЦ арештували через клопотання НАБУ, котре підозрює ТОВ “Енергія-Новий Розділ”, ТОВ “Енергія-Новояворівськ” та ТОВ “Енергія” братів Дубневичів у причетності до розкрадання понад 300 млн м3 природного газу на суму понад 1,4 млрд грн.

Українські КрАЗи працюватимуть в сільському господарстві Латинської Америки

Повернення техогляду — поверненя корупції?

Як повідомляють слідчі на цих ТЕЦ присвоїли газ котрий доставили сюди за пільговими цінами. Однак, замість обігріву осель газ продавали для ДП “Енергоринок” за ринковими цінами.

Для обох підприємств призначили нового управителя компанію “Гарант Енерго М”. Однак управителі зіткнулись із проблемою частина працівників відмовились від роботи через, що обидві ТЕЦ потребують по 50 працівників кожна.

Плануєте поштові пересилки? — ціни зросли

В Чернівцях викрили компанію, що фальсифікувала відомий італійський бренд кави (фото)

Як зазначив  міський голова Новояворівська Василь Муравель:

“Ми закликаємо людей вийти на роботу, щоб не було зриву опалювального сезону. Однак, на мій погляд, більшість з них перебувають під впливом свого роботодавця – попереднього управителя ТЕЦ, тому бояться вийти до нового роботодавця. Щоб відновити роботу ТЕЦ новий управитель змушений терміново шукати працівників, щоб доукомплектувати штат підприємств”.

Проте за словами керівника ПП “Гарант Енерго М” Олександра Похилка значна частина працівників усеж відновили роботу, а на вакантні посади в терміновому порядку підшуковують працівників. Вже найближчим часом ТЕЦ мають подавати тело в домівки жителів.

Цей приклад яскраво ілюструє той факт, як часто багато сфер життя просякнуті корупційними складовими, а не чисті на руку бізнесмени ігнорують закони. Найгірше в цій ситуації, що заручниками таких “розбірок” стають прості жителі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *