Італійські фільтри Sotras для компресорів та вакуумних насосів

Італійський бренд Sotras майже півстоліття займається виробництвом фільтрів. 

Sotras filter – якісний аналог за доступною ціною. Завдяки використанню якісних матеріалів, вироби цього бренду можуть повністю замінити оригінальні. Компанія співпрацює з іменитими виробниками компресорів та вакуумних насосів, що зобов’язує випускати продукцію високої якості. Основні види фільтрів:

  1. Повітряний. Для фільтрації повітря від пилу, кіптяви, різних домішок. Для захисту обладнання від забруднень використовують повітряні фільтри. Вони допомагають продовжити термін служби та покращити параметри експлуатації.
  2. Масляний фільтр гвинтового компресора. Сприяє збільшенню зносостійкості деталей, прибираючи з робочої рідини дрібні частинки.
  3. Сепаратор компресора Сотрас. Впливає на витрату олії в компресорах та вакуумних насосах. Відокремлює його від стисненого повітря та повертає в контур обладнання.
  4. Магістральний фільтр стисненого повітря. Встановлюється перед споживачем і доочищає повітря від залишків олії та твердих частинок.

Використання фільтрів Sotras допомагає збільшити термін експлуатації техніки, а також впливає на якість функцій, що виконуються.

Переваги використання фільтруючих елементів

Тверді речовини, що містяться в повітрі, негативно впливають на техніку, адже ефективність роботи компресора залежить від якості та чистоти повітря. Нехтування цим призводить до погіршення роботи, а іноді і поломки обладнання. Завдяки повітряному очищувачу в повітрі, що надходить на стиск у гвинтову пару компресора, відбувається видалення пилу та інших твердих частинок. Основною особливістю масляних фільтрів виробництва Сотрас – здатність витримувати зміни та перепади у температурі, тиску.

Повітряно-олійні сепаратори застосовуються в компресорах та вакуумних насосах для скорочення кількості олії в стислому повітрі, а також зменшення витрати олії. Ефективність фільтрації залежить від якості скловолокна, діаметра волокон та їх кількості, а також швидкості потоку.

Де придбати фільтри Сотрас?

Купити фільтри Сотрас в Україні не складає труднощів. Інтернет-магазин ultrafilter.com.ua пропонує широкий вибір моделей, підбір за каталогом виробника, а також гарантію на товар. Наявність на складі та регулярні поставки гарантують доставку в найкоротший термін. Фільтри Sotras – якісний аналог за доступною ціною!