Продовження ізоляції: міжнародна мережа готелів завершила діяльність в Криму

Великий бізнес дуже швидко реагує на політичні перепитії. Після анексії Криму і запровадження західних санкцій усі великі мережі покинули півострів. Американська Best Western Hotels & Resorts, остання західна мережа готелів, що працювала в Криму, повідомляє “Інвестор”.

Американська мережа готелів розпочала свою роботу в Криму в середині 2000 -х років. Саме тоді  побудований у ще в минулому столітті в стилі сталінського неокласицизму готель дістав назву Best Western Севастополь.

Експорт чорного золота: ікру для світових елітних ресторанів поставляють з України

Довгий час саме ця мережа залишалася символом присутності західного світу на півострові в той час як такі мережі як McDonald’s відразу після запровадження санкцій покинули Крим.

«Яблуко на трильйон»: капіталізація Apple більш ніж у 8 разів вища за ВВП України

Порівняно недавно мережа завершила свою роботу в Криму. Готель, як і раніше, працює, але бренд Best Western зник з оформлення та систем бронювання. Тепер готель називає себе Готель Севастополь і спа.

Вперше за п’ять років в Україні знизилась кількість безробітних

Санкції забороняють американським компаніям вести бізнес у Криму, нові інвестиції в Крим, не дають вести бізнес з великим списком людей і компаній, а також проводити транзакції через кримські банки.

Best Western не володіє і не керує готелями, але надає змогу власникам або операторам готелів за плату використовувати бренд, маркетингову та іншу підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *