Сільське господарство під ударом: Австралія страждає від аномальної посухи

Австралія цьогоріч переживає рекордні посухи, через, що страждає їхнє сільське господарство. Однак уряд розуміючи важливість цієї галузі уряд запровадив величезну фінансову додаткову допомогу у розмірі в 140 мільйонів доларів, повідомляє “Інвестор”.

На сьогодні один із найбільш густонаселених штатів країни, який крім того забезпечує близько чверті сільськогосподарської продукції  – Новий Південний Уельс на 99%  потерпає від посухи.
 
Для того, щоб запобігти наслідкам уряд запровадив ряд заходів для допомоги фермерам. Як зазначив прем’єр-міністр Малкольм Тернбулл:

“Ми визнаємо, що зараз ми край посух і злив. Клімат став дуже нестабільним та непрогнозованим, проте австралійські фермери є витривалими. Вони підготувалися до посухи, вони хороші менеджери, але це дійсно має руйнівну силу”.

Урядовий пакет допомоги передбачає виділення додатково 140 млн доларів для одноразових виплат фермерам. Одним із важливих заходів допомоги є підтримка психічного здоров’я фермерів.

«Яблуко на трильйон»: капіталізація Apple більш ніж у 8 разів вища за ВВП України

А загалом сума фінансової допомоги цього напрямку сягне 576 млн доларів. Такий приклад підтримки урядом свого сільського господарства має бути, зокрема і прикладом для наслідування для уряду України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *