Логістичний ривок: Україна піднялась у світовому рейтингу

Україна цьогоріч потужно додала в своєму розвитку логістики. Так рейтинг від Світового банку Logistics Performance Index поставив Україну на 66 місце з 160 країн, повідомляє “Інвестор”.

Світовий банк назвав Україну однією з найкращих країн у регіоні країн за показником логістичної ефективності. Порівняно з попереднім показником Україна піднялася на 14 позицій у списку Logistics Performance Index 2018 та посіла 66 місце серед 160 країн світу.

Продовження ізоляції: міжнародна мережа готелів завершила діяльність в Криму

Зазначимо, що Україна випередила Єгипет він 67 місці та поступилася Сербії вона 65. Лідерами рейтингу стали Німеччина, Швеція, Австрія, Бельгія та Японія. Вони зайняли відповідно місця з першого по п’яте.

Експорт чорного золота: ікру для світових елітних ресторанів поставляють з України

Сам Індекс ефективності логістики (LPI) – являє собою середнє значення показників країни за шістьма ключовими показниками:

  • ефективність процедури оформлення (тобто швидкість, простота та передбачуваність формальності) агентствами з контролю за кордоном, включаючи митницю;
  • якість інфраструктури, пов’язаної з торгівлею та транспортом (наприклад, порти, залізниці, дороги, інформаційні технології);
  • легкість організації поставок за конкурентоспроможними цінами;
  • компетенція та якість логістичних послуг (наприклад, транспортні оператори, митні брокери);
  • можливість відслідковувати та відстежувати партії вантажів;
  • своєчасність перевезень у досягненні місця призначення в межах запланованого або очікуваного строку доставки.

Казна порожня: Україну може спіткати фінансова криза

Традиційно лідерами рейтингу ставали Німеччина та Сінгапур. Індекс логістичної продуктивності повідомляється Світовим банком кожні два роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *