Малий та середній бізнес зможе протестувати новий податковий сервіс

За декілька тижнів малий та середній бізнес зможе долучитись до тестування прототипу нового податкового сервісу “РРО в смартфоні”.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Коментар: “Міністерство фінансів забезпечило платформу для презентації прототипів безкоштовного фіскального додатку програмного РРО… Найближчими тижнями прототип “РРО в смартфоні” стане доступний для масового тестування. Буде оприлюднено інструкцію та відео по використанню програмного РРО. Запрошуємо бізнес долучитись до процесу, оскільки це дозволить максимально опрацювати всі проблемні аспекти”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що протягом трьох днів в онлайн-конференції “Демонстрація тестового зразка безкоштовного програмного РРО Державної податкової служби України” взяли участь представники American Chamber of Commerce in Ukraine, Федерації роботодавців України, European Business Association, “Бізнес Хелп”, Спілки українських підприємців та Української ради бізнесу. 

Розробники прототипів продемонстрували технічні аспекти роботи програмного застосунку “РРО в смартфоні” та відповіли на питання бізнесу.

Коментар: “Представники ДПС звернули увагу, що цей програмний продукт розроблявся з нуля і фактично є набуттям українських розробників. Модель не є остаточною версією і буде доопрацьована у вигляді фінального продукту після тестового періоду. Запровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності. Програмне забезпечення “РРО в смартфоні” стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків”, — повідомили у пресслужбі.

Зазначається, що з 1 серпня продукт буде доступний для повноцінного використання на безоплатній основі.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Нацбанк опублікував свіжий курс валют в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.