Кабмін спростив процедуру реєстрації безробітних з вищою освітою

Замість урегулювання ринку праці та вищої освіти, Уряд для випускників українських закладів вищої освіти спростив процес прийняття заяв до центру зайнятості, повідомляє “Інвестор”.

Уряд на своєму сьогоднішньому засіданні прийняв постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, якою узгодив нормативно-правові акти з питань зайнятості населення з вимогами Закону України “Про освіту” та іншими чинними нормативно-правовими актами.

Тепер випускникам закладів вищої освіти, які навчались за державним замовленням не потрібно буде подавати направлення на роботу або довідку про надання можливості самостійного працевлаштування. Також, розширено перелік установ Державної служби зайнятості, які можуть видавати ваучери для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Таким чином, замість того, щоб урегулювати ринок праці із системою вищої освіти українці урядовці роблять тільки видимість певного покращення. Насправді, це спрощення, на жаль, не вирішує ключової проблеми – глибокої прірви між реальним працевлаштуванням та освітою, яку надають виші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *