Пентагон озброїть Україну на 125 млн доларів

Членів Конгресу США неофіційно повідомили, що Пентагон планує надати Україні нову військову допомогу в розмірі $125 млн.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА. 

Деталі: Як розповіли джерела CNN у Конгресі та адміністрації Сполучених Штатів, Вашингтон нібито планує підсилити обороноздатність України протиартилерійськими РЛС і патрульними катерами Mark VI. Коли Києву може надійти допомога від американців, поки не уточнюється.

Нагадаємо, 11 грудня, палата представників Конгресу США схвалила законопроект про державну обороні на суму 738 мільярдів доларів, в яку включена військова допомога для України.

У грудні Трамп істотно збільшив витрати США на оборону в 2019 році. Таким чином, оборонний бюджет Штатів сягнув верхнього ліміту в 750 мільярдів доларів. Влітку Трамп підписав схвалений Сенатом і Палатою представників закон про бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони. Також, Трамп запевнив Путіна, що Сполучені Штати виграють гонку озброєнь у разі, якщо вона почнеться.

Президент США Дональд Трамп підписав військовий бюджет країни на 2020-й фінансовий рік, в якому передбачена військова допомога для України в сумі 300 млн доларів.

Джерело: UA.NEWS

Читайте також: Кива буде святкувати “День перемоги” на параді в Москві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.