Європейський Союз надасть Україні пакет допомоги на 105 млн євро

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина підписала три фінансові угоди між Європейським союзом та Україною у межах Річної програми дій для України на 2020 рік. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це повідомили в пресслужбі Представництва Європейського союзу в Україні.

Пакет допомоги у розмірі 105 млн євро спрямований на підтримку українських малих і середніх підприємств (МСП), розвиток сільського господарства й малих фермерських господарств.Також передбачено підтримку органів державної влади у виконанні ключових реформ та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Ці програми будуть сприяти пом’якшенню соціально-економічного впливу пандемії COVID-19 на Україну, а також забезпечать подальшу підтримку сектору охорони здоров’я.

Коментар: “Продовження співпраці в реалізації програми реформ в Україні, а також солідарність перед лицем глобальної кризи, зумовленої пандемією COVID-19, особливо важливі в ці нелегкі часи. Саме тому ЄС виділяє 105 млн євро на підтримку України у межах нашої річної програми дій на 2020 р. Цей пакет включатиме три пріоритетні напрями, а саме: підтримку малих і середніх підприємств, малих фермерських господарств і допомогу в реалізації комплексної програми реформ в Україні, у тому числі щодо системи охорони здоров’я. Це частина нашого пакету допомоги Україні у відповідь на пандемію COVID-19 у розмірі 190 млн євро”, –наголосив посол Матті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні.

Загалом фінансові угоди передбачають: 

  • 60 млн євро на реформування сфер охорони здоров’я, соціальної політики, фінансового сектору, конкуренції і транспорту; 
  • 25 млн євро на розвиток в Україні сільського господарства та малих фермерських господарств; 
  • 20 млн євро на підтримку малих та середніх підприємств України у межах програми EU4Business.

В результаті це буде сприяти покращенню  українського бізнес-середовища.

Джерело: сайт Пропозиція

Читайте також: Рада ухвалила закон “Про оборонні закупівлі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: