Вирішення проблем житла: Гонконг для цього насипле острови

Гонконг є унікальною частиною Китайської Народної республіки (КНР), до 1997 року він належав Великобританії. Зараз ця територія вкрай потребує соціального житла. Місцеве керівництво знайшло унікальний спосіб  вирішення проблеми, повідомляє “Інвестор”.

Гонконг є свого роду державою в державі в КНР. До цих пір у цій частині Китаю діють специфічні закони та і життя загалом нагадує західні країни. Через цю особливість більшість жителів Гонконгу не бажають переїжджати з цієї території, а це в свою чергу формує дефіцит житла.

Посилки розбрату: українцям хочуть обмежити доступ до закордонних ринків.

Для того, щоб подолати цю нестачу Гонконг  планує створити штучні острови для будівництва будинків на їхній території. Оскільки ринок житла на цій території впродовж останніх восьми років є одним із найнедоступніших в усьому світі.

Львівські підприємці розробили унікальні добрива (відео)

Планується створити штучні острови загальною площею 688 гектарів. Вони розташуються на схід від острова Лантау, найбільшого на території Гонконгу. Про такі плани оголосила глава гонконгського уряду Керрі Лем. В уряді розраховують побудувати тут від 260 тис. до 400 тис. будинків для розміщення до 1,1 млн осіб, що відповідає 15% населення Гонконгу.

Буковель «піде» з молотка: ПриватБанк шукає покупців для курорту

Італійська канцелярія з українським «обличчям»: мистецький бренд вийшов на ринок Італії

При цьому левова частина житла носитиме соціальний характер, це має бути близько 70% усього житлового фонду. Роботи із створення островів мають розпочати  у 2025 році, а до 2032 року перші жителі Гонконгу  зможуть переїхати до своїх нових осель. 

Цікавим фактом є той що проблеми з житлом у Гонконзі спостерігаються на фоні житлового бумув Китаї. Проте, більшість жителів не тільки не хочуть переїжджати, але можна спостерігати міграцію на територію Гонконгу.